photo_2022-03-20_14-39-13.jpg

Hakkında

1994 yılında İstanbul da doğdu. Kültür Üniversitesi İletişim Tasarımı Lisans mezunu. İstanbul da yaşamakla beraber farklı şehirlerde de çalışmalar yapmaktadır. 

Başta galeriler, müzeler, yayıncılar, koleksiyonerler ve sanatçılar olmak üzere kişi ve kurumlar için sanat eseri, sergi ve sanat etkinliği odaklı fotoğrafçılık ve grafik tasarım hizmetleri sağlamaktadır.

 

Eserleri ve sanat etkinliklerini, farklı pek çok mecrada kullanım ve sunuma en uygun şekilde fotoğraflamak için çalışmaktadır.

Aktif olarak Evin Sanat Galerisi ve Şule-Gazioğlu ile çalışmakla beraber, farklı kişi ve kurumlarla da proje bazlı çalışmalar yapmaktadır.

Sanatçı Bildirisi

Günler geçtikçe yaşanan değişimler çeşitlenip her tarafa yayılıyor. Hayatın entegre bir parçası haline gelmiş olan bu değişimler hayatın akışı içinde eriyip gidebilmekte. Günlük hayat içerisindeki bu değişimler ve bunların sonucu olarak karşılaşılan objeler farkına varamadığımız bazı şeylere işaret edebilir. Bu görüntüleri toplayıp bir arada baktığımızda farklı şeyler çağrıştırmanın yanında bu değişim hakkında da bize konuşmaya başlarlar.

Fotoğraflarım bu sebeple aşina olduğumuz nesneler, sahneler ve olaylar temelinde şekilleniyor. Adeta o sıradan görüntüleri alıp yaşadıkları hayattan koparıp, mikroskop altında incelenen bir örnek gibi inceleyip, testlere, deneylere tabi tutup bu keşif ve yolculuğun sonunda ortaya çıkan deney raporu haline gelen fotoğraflarımı sunuyorum.

İletişim

Mail

Telefon

0531 674 81 28

Sosyal Bağlantılar

Whatsapp

  • Whatsapp

Instagram

  • Siyah Instagram Simge

Sergiler

2019 - Tüyap Artist  / İstanbul

2019 - HOMINID II / Suma Han / İstanbul

2019 - HOMINID I / Sevil Dolmacı Art Gallery / İstanbul

2018 - Tüyap Artist  / İstanbul

2018 - Sanata Bi' Yer Sergi / Leica Gallery / İstanbul

2017 - Turkey by Photographs / Croatian Cultural Center / Los Angeles